
Jak wskazuje tytuł: siedzę w domu. Jak wskazuje tytuł 2: nudzę się.
A co robią chore posiadaczki lalek w nudne dni? Zdjęcia!
Dużo to ich nie jest - wiem, ale gorączka nie pozwala mi na więcej. :c



Wpadajcie na mojego drugiego bloga, zapraszam!


