9 komentarzy:

Nuda w domku.


 Jak wskazuje tytuł: siedzę w domu. Jak wskazuje tytuł 2: nudzę się.

Jak NIE wskazuje tytuł, ale z tej nudy aż dopiszę: jestem chora. 

A co robią chore posiadaczki lalek w nudne dni? Zdjęcia!

Dużo to ich nie jest - wiem, ale gorączka nie pozwala mi na więcej. :c





Wpadajcie na mojego drugiego bloga, zapraszam!